W górę

Kontakt

Dane teleadresowe

TRUD Sp. z o.o. ul. Magazynowa 5 30-858 Kraków

NIP: 679-308-62-57 REGON: 000453049

Godziny pracy: 7:00 - 15:00 (Od poniedziałku do piątku). Odbiór towaru: 8:00 - 14:00.

Dyrektor ds. Produkcji i Rozwoju

Rafał Wiche telefon komórkowy: 784-471-022, e-mail: r.wiche@trud.pl

 

Sekretariat

Ewa Miętkiewicz telefon: 12-266-73-44 wew. 25, e-mail: trud@trud.pl

 

Dział Marketingu i Sprzedaży

Klaudia Szczurek Kierownik Działu Sprzedaży i Magazynu, telefon komórkowy: 602-117-441, telefon: 12-267-69-44, telefon: 12-266-73-44 wew. 26, e-mail: marketing@trud.pl, e-mail: klaudia@trud.pl

Wojciech Łabno Specjalista ds. Sprzedaży, telefon komórkowy: 604-473-668, telefon: 12-267-69-44, telefon: 12-266-73-44 wew. 26, e-mail: marketing@trud.pl, e-mail: w.labno@trud.pl

 

Sprzedaż Uchwytów Łazienkowych

telefon komórkowy: 501-495-478, telefon: 33-444-64-94, e-mail: uchwyty@trud.pl

 

Dział Techniczny

Tomasz Wójcicki Technolog, telefon komórkowy: 608-402-087, telefon: 12-266-73-44 wew. 27, e-mail: techniczny@trud.pl

Leszek Piekło Specjalista ds. Nowych Wdrożeń, telefon komórkowy: 722-303-939, telefon: 12-266-73-44 wew. 27, e-mail: l.pieklo@trud.pl

Marcin Komenza Specjalista ds. BHP, telefon: 12-266-73-44 wew. 28, e-mail: m.komenza@trud.pl

 

Dział Kadr

Małgorzata Przybyło Stanowisko ds. Osobowych Rehabilitacji i Socjalnych, telefon: 12-266-73-44 wew. 23, e-mail: kadry@trud.pl

 

Dział Płac

Stanisława Boniszewska Specjalista ds. Płac, telefon: 12-266-73-44 wew. 24, e-mail: s.boniszewska@trud.pl