W górę

Cięcie blachy laserem

Mazak Hyper Gear 510
Mazak Hyper Gear 510
Galeria
 • Mazak Hyper Gear 510

Z dumą prezentujemy Państwu nową maszynę Mazak Hyper Gear 510, dzięki której cięcie laserowe jest dokładniejsze niż kiedykolwiek. Jest ona wynikiem zgromadzonych doświadczeń Yamazaki Corporation, światowego lidera w dziedzinie budowy maszyn do obróbki blach. Zastosowano dwadzieścia patentów będących unikalnymi cechami systemu cięcia laserem Hyper Gear. Maszyna ta wykorzystuje dużą moc zagęszczonej wiązki laserowej CO2 jako narzędzia tnącego.

Takie rozwiązanie sprawia, że wycinanie laserowe jest nie tylko bardzo precyzyjne, ale także pozwala uzyskać wydajność kosztową, nigdy wcześniej nie osiąganą podczas obróbki laserem. Jeśli chcą Państwo przekonać się o doskonałych właściwościach tej maszyny, serdecznie zachęcamy do złożenia nam wizyty w mieście Kraków. Cięcie laserowe we współpracy z firmą Trud to gwarancja pełnej satysfakcji.

Bez wątpienia, cięcie laserem jest jedną z najszybszych i najdokładniejszych obecnie stosowanych metod obróbki metalu. Technologia ta zapewnia optymalne wykorzystanie materiału dzięki dowolnemu rozmieszczeniu elementów na arkuszu. Umożliwia precyzyjne cięcie blachy oraz wycinanie nawet najbardziej skomplikowanych kształtów. Uzyskiwane powierzchnie nie wymagają dodatkowych prac, a w szczególności szlifowania. Dodatkowo koszty produkcji wygenerowane cięciem laserowym są znacznie niższe w porównaniu z innymi metodami.. Niejednokrotnie przy pomocy lasera możliwe jest wykonywanie operacji bardzo trudnych lub wręcz niemożliwych do uzyskania innymi technologiami. Jesteśmy przekonani, że będą Państwo zadowoleni z efektów jakie daje przeprowadzane przez nas cięcie laserem. Kraków to miejsce, w którym możesz skorzystać z naszych usług. Zastosowanie tego rozwiązania oznacza wysoką precyzję oraz stuprocentową powtarzalność. Wykorzystując maszynę o doskonałych parametrach technicznych, dajemy pewność, że cięcie blachy zostanie wykonane zgodnie z oczekiwaniami Klientów.

Parametry techniczne

 • Moc - 2,5kW
 • Rodzaj lasera - CO2, światło podczerwone
 • Długość fali - 10600nm
 • Maksymalne przyśpieszenie - 3G
 • System napędowy - silniki liniowe, 5 osi
 • Dokładność pozycjonowania - 0,01mm na 500mm
 • Powtarzalność - 0,005mm przy prędkości 120m/min
 • Maksymalne wymiary obrabianego materiału - 1525mm x 3050mm

Obrabiane materiały

 • Stal węglowa - do 22mm
 • Stal nierdzewna - do 12mm
 • Aluminium - do 6mm

Maksymalne grubości obrabianych materiałów zależą od składu materiału oraz jakości powierzchni.

Wycena usługi cięcia laserem

Dopiero na podstawie analizy materiałów, na których przeprowadzane będzie cięcie laserem, możemy podać szacowany koszt usługi. Każdy przypadek traktujemy indywidualnie, dokładnej wyceny dokonujemy na podstawie rysunku detalu przesłanego w formacie dxf lub dwg. Dodatkowo prosimy o wydruk do formatu pdf. Nasza oferta pozytywnie wyróżnia się na tle konkurencji zlokalizowanej w mieście Kraków. Wycinane laserowe we współpracy z nami będzie w pełni dostosowane do Państwa oczekiwań. Zapraszamy!

, , , , , , , , , , , , ,