W górę

Gięcie blach

Galeria

Jedną z naszych głównych specjalizacji jest gięcie blach. Jesteśmy zespołem, który doskonale radzi sobie nawet z najbardziej skomplikowanymi realizacjami. Bazując na naszym bogatym doświadczeniu, dołożymy wszelkich starań aby nasze działania spotkały się z Twoją satysfakcją. Posiadamy jedną z atrakcyjniejszych ofert na terenie miasta Kraków. Naszym klientom zapewniamy kompleksową obsługę, chętnie doradzimy jakie rozwiązanie sprawdzi się najlepiej w Państwa przypadku. Niezależnie od tego jakie kształty chcą Państwo uzyskać, dajemy pewność, że nasi pracownicy wykonają gięcie blachy zgodnie z Państwa oczekiwaniami. W razie potrzeby dokonamy również profesjonalnego wycięcia pożądanego obszaru blachy, tak aby w pełni dopasować ją do Państwa potrzeb.

Wykorzystując naszą szeroką wiedzę oraz wysokiej klasy, funkcjonalne maszyny, gięcie blachy wykonujemy dokładnie, zgodnie z ustalonymi terminami. Firma „Trud” stale wdraża innowacyjne rozwiązania. Dzięki nowoczesnym metodom produkcji udaje nam się wprowadzać w życie najtrudniejsze projekty naszych kontrahentów. Nasza funkcjonalna maszyna ERMAK CNC HAP 3120 gwarantuje stuprocentową powtarzalność zarówno jeśli chodzi o odtwarzanie wymiarów, jak i kształtów. Współpracując z nami, masz pewność, że gięcie blach przebiegnie szybko i sprawnie.

Na naszym koncie mamy już wiele udanych realizacji. Współpracując z wieloma partnerami, zyskaliśmy doświadczenie, które pozwala nam spełniać wymagania Klientów o zróżnicowanych potrzebach. Jeśli szukasz godnego zaufania firmy, która przeprowadza profesjonalne gięcie blach, firma „Trud” z siedzibą w mieście Kraków spełni Twoje oczekiwania.

  • Nacisk - do 120 ton
  • Długość giętego materiału - do 3000mm